Milí rodičia, vážení krajania,

 

Slovensko-nemecký kultúrny klub a Slovenská katolícka farnosť srdečne pozývajú Vaše deti do priestorov Slovenskej katolíckej farnosti, Landsbergerstr. 39/III. v Mníchove na

 

kurzy maľovania pre deti v dňoch 14. novembra 2015 a 21. novembra od 10.00 do 14.00h.

 

Pripravujeme diela na medzinárodnú výstavu detských umeleckých diel do Martina s názvom „Rozprávkové a mytické bytosti spolu s mágiou čísel…“ Technika je voľná. Vernisáž najlepších diel sa uskutoční v Martine asi 13. mája 2016. Kurzy vedie Martin Oscitý.

 

Akcia je pre všetky deti od 8 rokov. V dobe od januára 2016 až do konca februára 2016 sa pokúsime podľa záujmu usporiadať ešte aspoň 2-3 ďaľšie kurzy. Nakoľko sme tohto roku nedostali žiadnu finančnú podporu, musíme znášať spoločne všetky náklady. Poplatok za jeden deň kurzu je 20 €, plus 3 € na spoločný teplý obed. Bezplatnú pomoc rodičov, ako dozor, alebo pri varení a upratovaní by sme veľmi uvítali. Kurzy sa konajú len pri minimálmon počte 7 zapísaných detí. Súrodenci majú zľavu vo výške 5 € na dieťa.

 

Prihlášky: info@snkk-mnichov.eu

 

Na hojnú účasť detí sa teší predsedníctvo Slovensko-nemeckého kultúrneho klubu a  Slovenská katolícka farnosť v Mníchove.

 

Ing. Viera Horch

predsedníčka SNKK Mníchov