Milí rodičia, vážení krajania,

 

Slovensko-nemecký kultúrny klub a Slovenská katolícka farnosť srdečne pozývajú Vaše deti ako aj rodinných partnerov a priateľov  

dňa 23. januára 2016 od 9.30 do 11.00h

do priestorov  Slovenskej katolíckej farnosti, Landsbergerstr. 39/III. v Mníchove na prvý

kurz slovenského jazyka pre deti a dospelých ako cudzí jazyk.

 

Pripravujeme záujemcov na komunikáciu v slovenskom jazyku pre domáce potreby ako napríklad pri návšteve príbuzných na Slovensku. Akcia je pre všetky deti od 8 rokov a pre dospelých. V dobe od konca januára si potom spoločne dohodneme ďaľšie termíny na rok 2016 a pokúsime sa  podľa záujmu a možností získania priestorov usporiadať pravidelne týždenne ešte ďaľšie kurzy až do leta 2016. Nakoľko sme tohto roku nedostali žiadnu finančnú podporu, musíme znášať spoločne všetky náklady. Poplatok za jeden deň kurzu je 10 € na osobu. Kurz potrvá 1,5 hodiny. Kurzy sa konajú len pri minimálnom počte 7 zapísaných osôb. Dvaja a viac rodinní príslušníci dostanú  zľavu vo výške 5 € na hodinu.
 
Prihláste sa na tel. č. 089 88 23 23  alebo mailom na adrese: viera.horch@web.de alebo na Slovenskej katolíckej farnosti.

 

Na hojnú účasť záujemcov sa teší predsedníctvo Slovensko-nemeckého kultúrneho klubu a Slovenská katolícka farnosť v Mníchove.

 

Ing. Viera Horch

predsedníčka SNKK Mníchov